Profesionální masáže v salonu Daniell na Suchdole nebo v pohodlí vašeho domova či firmy.

Masér Jan Mazanec

Salon Daniell
Uzoučká 1028/3
165 00 Praha - Suchdol
+420 605 271 667
masaze.mazanec@gmail.com

Reference

P. Mazanec byl tak ochotný, že mě pomohl od bolesti zad i ve státní svátek. Moc děkuji za příjemnou masáž, ochotu. Mohu jen doporučit a těším se na další návštěvu.
Ivana Šíchová
Páteční masáž u pana Mazance - nemám slov!! Odcházela jsem odpočatá, zregenerovaná a zrelaxovaná. Masáž jsem si dokonale užila. I s odstupem dvou dnů se cítím fantasticky a už těším se příští návštěvu!
Daniela Augustinová
Vdaka panovi Mazancovi za skvelu regeneraciu pocas behu vltava run 2017. 11. miesto (FLD CZU) je  dokazom ze to naozaj funguje ;-)
 
Matus
Není mi už 20 let a chodím se synem na karate. Dvakrát v průběhu několika let se mi stalo, že jsem si dost namohl záda. Dvakrát jsem měl obrovské štěstí, že jsem se hned druhý den dostal do ruky panu Mazancovi a třetí den jsem v obou případech už zase víceméně normálně fungoval. Ve škole bych mu dal jedničku s hvězdičkou.
Petr T. 
Na masáže jsem nikdy nechodila. K panu Mazancovi mě doslova donutila jít moje dcera a musím přiznat, že po první masáži jsem byla velmi rozpačitá, protože jsem si připadala jako zpráskaný pes. Nicméně, k mému údivu, záda bolela méně. Šla jsem to tedy vyzkoušet ještě párkrát a teď je ze mě pravidelný „závislák“. Pan Mazanec ihned a velice citlivě reaguje na jakýkoliv vzniklý problém, kterému se dokáže neústupně věnovat tak dlouho, dokud ho nezlikviduje. Je to odborník na svém místě a všem doporučuji návštěvu.
Ivana Kolbabová
 
Pan Mazanec je výborný masér, plně využívá placenou dobu a respektuje soukromí. Doporučuji všem.
Oto Mestek
 
Pana Mazance bych velice doporučila. Výborná domluva, příjemné prostředí, individuální přístup. Po jeho masážích jsem odcházela s neuvěřitelnou lehkostí v nohách a výbornou náladou. Masáže mi velice pomohly k odvodnění, vzhledu pokožky dolních končetin a znásobily účinek mé detoxikační kůry. Jsem přesvědčená o vynikající úrovní i u ostatních typů procedur a masáží v podání pana Mazance.
Maria Bazanová
 
Mám s panem Mazancem skvělé zkušenosti, vždy když jsem od něj odcházela, tak jsem byla lehká jako kamzík. Doplním, že jsem chodila na ruční lymfodrenáž a super!
Tereza
 
Pan Mazanec má zlaté ruce. Rukama "nemaže", ale masíruje. Odcházíme od něj po masážích narovnaní a povzbuzeni.
Lucie a Vilém
 
Když jsem přišel k panu Mazancovi na masáž poprvé cca před půl rokem, měl jsem smíšené pocity. Asi jako každý muž jsem byl trochu nesvůj, že na mě bude sahat masér. Pan Mazanec mě dostal svým individuálním přístupem a zájmem o můj aktuální zdravotní stav, kterému přizpůsobil techniku masáže. Svým poctivým přístupem ve mě vyvolal závislost na masážích, na které od té doby docházím v pravidelných intervalech. 
Tomáš Kott
 
Na těhotenské masáži jsem byla u pana Mazance několikrát. Trpěla jsem bolestí hlavně v bederní části a špatně se mi sedělo. Těhotenskou masáž v jeho podání mohu vřele doporučit. Je to velmi příjemné a uvolňující a masáž mi vždy moc pomohla. Vše probíhá v pohodlí židličky, takže vsedě, není tedy potřeba se bát nějakého vlivu na miminko. 
Klára Vokatá
 
Masáže u pana Mazance jsou ty nejlepší, jaké jsem dosud absolvovala. Mám jich za sebou 7 a určitě budu chodit i nadále. Je to vždy úleva od bolesti a úžasý relax zároveň. Oceňuji jeho profesionální a empatický přístup. Všem doporučuji!
 
Katka
Jsem s panem Mazancem velice spokojená. Masáž k němu jsem koupila pro svou mamku k narozeninám a byla naprosto nadšená a i nadále k němu dochází. Já jsem se tam zatím sama nedostala, ale po komunikaci pomocí e-mailu je možné vše vysvětlit, a téměř ihned se dohodnout na termínu.
 
Lucka
Výborný masér.
 
Daniel Pavlík

Formulář pro odeslání reference

Pokud jste byli s masáží spokojeni, bude mi ctí zveřejnit vaši referenci na mé služby na této stránce. Vám všem, kteří jste tak učinili, děkuji za zpětnou vazbu.

Reference

P. Mazanec byl tak ochotný, že mě pomohl od bolesti zad i ve státní svátek. Moc děkuji za příjemnou masáž, ochotu. Mohu jen doporučit a těším se na další návštěvu.
Ivana Šíchová

 Více referencí

 Hygienická opatření při dojezdu k vám.

  • Kromě vydezinfikovaného lehátka používám pouze jednorázové hygienické pomůcky.
  • Před zahájením masáže si umyji a vydezinfikuji ruce.
  • Po masáži si umyji ruce a vydezinfikuji stůl a vše potřebné.
  • Vyhodím jednorázový materiál včetně roušky, která byla určena jen po dobu masírování.

Proč masáž domů?

  • Šetří váš čas.
  • Je dostupná i méně mobilním klientům, např.seniorům.
  • Po masáži nikam neodcházíte. Máte prostor na odpočinek v pohodlí domova.

Office masáže

Nabízím své služby i firmám v místě jejich působiště.